O FIRMIE

Skupujemy i sprzedajemy zboże już od 1998 roku.


Z roku na rok przedsiębiorstwo poszerzało oferowany asortyment. Zwiekszaliśmy i cały czas zwiększamy zakres naszych usług a zarazem powieksza się też grono naszych klientów.

Pierwotnie działalność firmy opierała się głównie na dystrybucji pasz, dodatków paszowych, śruty sojowej i rzepakowej oraz otrąb. Obecnie zajmujemy się też skupem i sprzedażą zbóż, mamy również w ofercie środki ochrony roślin oraz kwalifikowany materiał siewny. Ponadto zajmujemy się również międzynarodowym transportem zwierząt. ALDEPREM Skup i sprzedaż zbóż łódzkie


JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Kilka słów o nas


Siedziba firmy znajduje się okło 2km od drogi krajowej nr 91 i około 4km od autostrady A1. Dzięki dobrej lokalizacji realizujemy w pełni nasze założenia logistyczne. Każdego dnia zaopatrzujemy naszych klientów w niezbędne towary do produkcji rolnej. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak również z grupami producentów rolnych oraz innymi firmami.

  • Nasze produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych producentów. Od lat zajmujemy się skupem i sprzedażą zbóż w woj. łódzkim
  • W doborze odpowiedniego produktu pomoże nasza kadra doradcza.
JESTEŚMY DLA WAS

Dostosowywujemy się do potrzeb klienta


Każdego dnia zaopatrzujemy naszych klientów w niezbędne towary do produkcji rolnej.

Preferujemy elastyczne formy płatności dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W 2020r. Oddaliśmy do użytku nową halę magazynową oraz biura. Jest to kolejny etap rozwoju naszego przedsiębiorstwa dający możliwość podejmowania nowych wyzwań w przyszłości.

Buy now
0

0,00 zł