OFERTA HANDLOWA

ALDEPREM skup i sprzedaż
zbóż łódzkie


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza bogata oferta handlowa prezentuje się następująco:


Świadczymy usługi z zakresy profesjonalnego doradztwa w zakresie żywienia zwieżąt. Prowadzimy laboratoryjne badania próbek pasz oraz jakości wody. Na idywidualne życzenie klienta wykonujemy również badanie wilgotności, gęstości oraz poziomu białka w zbożach. Prowadzimy też doradztwo z zakresu uprawy zbóż, wyboru odpowiedniego materiału siewnego, doboru środków ochrony i nawozów. Zajmujemy się skupem i sprzedażą zbóż w woj. łódzkim

01

PROGRAMY ŻYWIENIOWE DLA PROSIĄT

Linia Primus

To najnowocześniejsza linia produktów dostępna na rynku. Pozwala osiągać najwyższe wyniki produkcyjne na fermie, zarówno wysokie przyrosty dobowe, niskie zużycie paszy na kilogram przyrostów oraz wysoki status zdrowotny.

Linia Korona

To linia produktów, która od wielu lat jest hitem na rynku Polskim. Od zawsze pozwala uzyskiwać wysokie wyniki produkcyjne oraz co najważniejsze pozwala na bezstresowe i bezpieczne odsadzenie prosiąt.W swojej ofercie posiadamy również koncentraty, neomixy oraz dodatki paszowe przeznaczone do żywienia prosiąt i warchlaków.

02

PROGRAMY ŻYWIENIOWE DLA TUCZNIKÓW

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z rozmaitymi potrzebami żywieniowymi zwierząt. Postęp w dziedzinie genetyki ma ogromny wpływ na szybkość tuczu. Firma Alde-Prem posiada rozmaite produkty do żywienia tuczników, które zapewniają wysoki poziom zdrowotności oraz najlepsze wyniki produkcyjne, takie jak wysokie przyrosty czy optymalna mięsność. Stawiamy na współpracę z hodowcą i dopasowujemy się do potrzeb zwierząt ioczekiwań hodowców. Posiadamy specjalnie dostosowaną dla potrzeb rynku linię własnych produktów, stworzonych na bazie naszego długoletniego doświadczenia,oraz wymagań rynkowych.
 • linia Standard
 • linia DK
 • linia LM
 • linia LM Premium
Każda z powyższych linii jest dopasowana do wymagań poszczególnych genetyk oraz wymagań i oczekiwań hodowców. Jednak, aby oferta była kompletna posiadamy również koncentraty, neomixy oraz dodatki paszowe przeznaczone do żywienia tuczników. Skup i sprzedaż zbóż łódzkie

03

LINIE ŻYWIENIOWE DLA LOCH

W swojej ofercie posiadamy zróżnicowane programy żywieniowe. Hodowca po konsultacji z doradcą może sam wybrać odpowiednią linię produktów dostosowaną do swojego profilu hodowli. Pasze dla loch dzielimy na linie żywieniowe:
 • Locha+
 • Linia Uniwersalna

Locha+

Dostosowana do wysokoprodukcyjnych loch i aktualnych wyzwań w hodowli. W swoim składzie zawierają wszystkie niezbędne surowce i dodatki paszowe takie, jak probiotyki itp.

Linia Uniwersalna

linia produktów skupiając swą uwagę na bezpieczeństwie oraz ekonomicznym podejściu do żywienia stada podstawowego. W swojej ofercie posiadamy również koncentraty, neomixy oraz dodatki paszowe takie, jak Fleszing przeznaczone do żywienia stada podstawowego trzody chlewnej.Krowy mleczneWidoczna specjalizacja na rynku bydła mlecznego i rzeźnego powoduje cykliczne poszerzanie naszej oferty, już dziś mogą Państwo w niej znaleźć pasze, koncentraty oraz neomixy dla:
 • krów mlecznych
 • krów zasuszonych
 • młodzieży hodowlanej
 • opasów
W ofercie znajdują się także bufory, korektory białkowo-energetyczne, sorbenty, lizawki i preparatymlekozastępcze. Wszystkie mieszanki paszowe dla bydła objęte są certyfikatami VLOG, GMP + oraz „Bez GMO” PIM

04

MIESZANKI PASZOWE UZUPEŁNIAJĄCE TREŚCIWE

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama pasz pozwalająca na właściwe zbilansowanie dawki pokarmowej dla każdego stada krów. W grupie pasz treściwych wyróżnić można linię STANDARD oraz EXTRA.Mieszanki są zróżnicowane m.in. pod względem zawartości białka, energii czy związków mineralnych. Mieszanki paszowe uzupełniające (koncentraty) Ich uniwersalna formuła pozwala na wykorzystywanie ich jako komponentu do tworzenia własnychmieszanek treściwych lub do bezpośredniego skarmiania przez zwierzęta. Szeroki asortyment pozwala dopasować optymalne rozwiązanie do bazy paszowej każdego gospodarstwa. Skup i sprzedaż zbóż łódzkie

05

NEOMIXY DLA KRÓW

Neomixy są to mieszanki paszowe uzupełniające mineralne, są źródłem niezbędnych witamin, makro i mikroelementów.Szeroki asortyment naszych produktów pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie dla każdej grupy produkcyjnej krów.

06

PASZE DLA OPASÓW

Mieszanki treściwe dla młodego bydła rzeźnego, w połączeniu z dobrej jakości paszami objętościowymi tworzą doskonałą dawkę pokarmową dzięki której opasane bydło osiąga doskonałe przyrosty. Koncentraty dla opasówMieszanki paszowe uzupełniające (koncentraty) dla młodego bydła rzeźnego to rozwiązanie dla osób, które przygotowują pasze treściwe w swoim gospodarstwie.Szeroki asortyment naszej oferty pozwoli dobrać najbardziej odpowiednią mieszankę dla bazy paszowej każdego gospodarstwa, a także do oczekiwań względem zakładanych przyrostów.

07

ŻYWIENIE DROBIU

W ofercie posiadamy również pasze pefnoporcjowe oraz koncentraty i premixy przeznaczone do żywienia drobiu.

08

TRANSPORT

Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą transportową. Koncentrujemy się głównie na transporcie materiałów sypkich oraz na międzynarodowym transporcie zwierząt. W naszym przypadku są to warchlaki z Danii.

09

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

Posiadami szeroką ofertę środków do produkcji roślinnej.

10

NAWOZY

Pełna oferta dostępna od 1 grudnia.Zapraszamy! Skup i sprzedaż zbóż łódzkie

11

MATERIAŁ SIEWNY

Najnowsza oferta na zboża jare wiosna 2022 roku dostępna od 1 lutego.
 • Małgorzata, Raków
  Razem z mężem nawiązaliśmy współpracę z firmą Aldeprem i regularnie sprzedajemy nasze zboża. Nigdy się nie zawiedliśmy - płatność jest rzetelna i co najważniejsze terminowa. Serdecznie polecamy!
  Małgorzata, Raków
 • Andrzej, Pabianice
  Stale korzystam z usług firmy i nigdy nie zawiodłem się na jakości sprzedawanych pasz. Doradcy handlowi niezwykle mili i sympatyczni. Firma godna polecenia!
  Andrzej, Pabianice
 • Michał, Piotrków Trybunalski
  Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z firmą Aldeprem. Bardzo wykwalifikowana kadra potrafi szybko i konkretnie odpowiedzieć na nawet najtrudniejsze pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Bardzo polecam korzystanie z oferowanych usług!
  Michał, Piotrków Trybunalski
Buy now
0

0,00 zł